12-13 grudnia, 2020

Wirtualne Dni Medycyny Estetycznej – LASEROTERAPIA

Zapraszamy na kolejną konferencję WDME organizowaną przez Wirtualną Klinikę – tym razem poświęconą zastosowaniu laserów w estetyce. 
Wykłady na żywo prowadzone będą przez uznanych specjalistów w dziedzinie laseroterapii.

Link do rejestracji: https://konferencja.wdme.pl/

Wykładowcy: 

Dr n. med. Danuta Dąbrowska

Sobota, 12.12.2020
10:00-11:00

Laserowe leczenie zmian naczyniowych różnego typu, w tym teleangiektazji, trądziku różowatego, plam typu port wine, naczyniaków. Kompleksowe podejście do leczenia zmian naczyniowych.

Dr n. med. Danuta Dąbrowska jest specjalistą dermatologiem z wieloletnim doświadczeniem, członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Specjalizuje się w zabiegach dermatologii estetycznej oraz laseroterapii. Prowadzi Klinikę Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna w Elblągu.

Dr n. med. Magdalena Dobosz

Sobota, 12.12.2020
15:10-16:10

Okiem dermatologa – nowe podejście do laserowego usuwania tatuaży zarówno czarnych, jak i kolorowych. Polecane protokoły zabiegowe, bezpieczeństwo i skuteczność dostępnych technologii.

Dr n. med. Magdalena Dobosz jest specjalistą dermatologii i wenerologii. Wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, związana z Oddziałem Dermatochirurgii. Autorka oraz współautorka licznych publikacji naukowych oraz doniesień zjazdowych. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu dermatologii estetycznej, dermatochirurgii oraz laseroterapii. Pasjonatka nowoczesnych technologii znajdujących zastosowanie w medycynie estetycznej, w codziennej praktyce opiera się na najnowszych doniesieniach naukowych. Członek European Academy of Dermatology and Venereology. Przyjmuje w Klinice Dobosz w Gdańsku.