29 czerwca, 2020 Czy możliwe jest całoroczne wykorzystanie lasera? Przełamując stereotypy - oczami praktyka o zastosowaniu excel HR Cutera.  

Webinar excel HR CUTERA

Zapraszamy serdecznie na pierwszy WEBINAR organizowany wspólnie z firmą Cutera. 
By dowiedzieć się jak stosować laseroterapię przez cały rok zapisz się na pouczający webinar i dołącz do dr Kamili Stachury, która podzieli się swoim doświadczeniem z wykorzystaniem urządzenia Cutera excel HR.

Link do rejestracji: https://bit.ly/excelHRwebinar 

Wykładowca: 

DR KAMILA STACHURA

Specjalista Dermatologii
Lekarz Medycyny Estetycznej
Założycielka Kliniki Dr Stachura

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Członkini Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych SLDE oraz European Academy of Dermatology and Venerology (EADV). Corocznie uczestniczy w najbardziej prestiżowych kongresach medycyny estetycznej na świecie – IMCAS w Paryżu oraz AMWC w Monte Carlo. Bierze również udział w międzynarodowych kongresach z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej w Polsce, podczas których wygłasza prelekcje i prowadzi warsztaty praktyczne. Umiejętności zawodowe zdobywała podczas certyfikowanych szkoleń zarówno w Polsce jak i zagranicą. Specjalizuje się w szerokim wachlarzu technologii laserowych. W swojej klinice od lat pracuje na różnego rodzaju laserach.